Dončič - NBA

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.453
4.552
113
Dončič rabi predvsem 1 mesec počitka, da reši koleno. Takole očitno ne more igrat, bi bilo bolje, da ga dajo sedet za tekmo ali dve. Če se mu poškodba še poslabša, lahko postane zadeva kronična. Že tako imam občutek, da je vedno kaj poškodovan, sploh v playoffu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi in vogel

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.346
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Včeraj sem za nazaj pogledal drugo tekmo Denver/Minnesota. Michael Malone, trener Nuggetsov je iskreno povedal, da so se osramotili pred domačim občinstvom. Sicer malo grobo rečeno, ampak pod črto res. Ne morem si predstavljat kako bi izgledal "počasni" Dallas ob tako fanatični obrambi, kot so jo demonstrirali Timberwolvesi. Kot da bi gledal "premium" verzijo NBA lige. Noro. Praktično vse ključne Denverjeve igralce so popolnoma odrezali iz igre, vključno z Jokičem, ki je bil popolnoma izgubljen. Nisem še videl takšno nemoč ekipe s šampionskim prstanom iz prejšnje sezone. Minessota je fanatično garala od prve do zadnje sekunde, četudi je bilo že precej pred koncem vse odločeno. Če mi še en reče, da se v NBA ne zna igrat obramba..
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: simon_m34 in Hondi

Schime

Guru
22. nov 2008
1.828
641
113
Obramba je samo je to vse čez mejo faula. Ali pa noga to sploh ne sodijo. Dans Donka tribla in se zoga odbije od noge nasprotnika. To je vse ok nič se ne piska. Pa še konsistenčnost sodnikov je nikakva. Kar se tega tiče je ta NBA mal divja liga. Je pa res, da če bi vse piskal bi blo 100 prostih metov. :)
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
626
327
63
Danes je bilo vse skupaj že za prav dobro, še Kyrie doda kar ni naredil danes pa bo uspeh zagotovljen! Je pa zanimivo kako Exumu v PO ne gre in ne gre.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.346
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mah, tole vse skupaj je daleč od tega kaj se od igre v končnici pričakuje. Dončič izgleda kot invalid, dobesedno. Me zanima njegova statistika za 3 točke v kočnici..po mojem nekje 40/5. Na drugi strani se odprti meti zadevajo. Tu je razlika.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.073
1.280
113
Zato pa bi bilo po mojem smiselno, da se znebi te odvecne teze. Pa preden kdo zacne o tezkih kosteh. Poglejte posnetke, ko je igral se za Madrid. Suhec. Zdaj pa neka gora z "debelimi" kostmi. Ne govorim o tem, da je debel ali karkoli, da se mora nabiti itd. Ampak ob njegovih poskodbah bi mu zelo pasala izguba teze in posledicno manjsi pritisk na glezenj, kolena. Meni je top tak kot je, ampak ce zeli dvigniti kariero se visje, mora nekaj narediti glede teh poskodb.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janch in aljoman

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.592
498
83
Dončič mi je car, ampak glede teže se pa strinjam. Men ima na videz vsaj 10kg prevec. Ni mi jasno kaj moraš to vase metat, da pri takem tempu tekem in treningov pridobivaš na teži
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.453
4.552
113
Nekje sem bral komentar enega od soigralcev, da še ni videl človeka, ki bi lahko pojedel toliko kot Dončič.
Je pa res, da mu dodatni kg pomagajo pri igri proti obroču, hkrati ga tudi pretepejo na vsaki tekmi. Precej bi mu koristilo, če bi se nehal toliko pritoževat. Vem, da ga veliko tolčejo, ampak piskajo mu manj že zaradi konstantnega pritoževanja in izgleda zoprno. Za moje pojme bi tudi moral zavrniti igranje za reprezentanco in izkoristiti čas za počitek, saniranje poškodb in nadgradnjo igre/forme. Če bo kdaj prišel do tega, pa dvomim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.329
948
113
Titograd
Bolj ga tepejo in provocirajo, bolje je. Kar naj. Oklahoma pa v končnici še ni dobila letos več kot 100 pik, tako da napredek je očiten.

Sicer vprašanje kak daleč lahko gre letos Luka s tem kolenom. Če slučajno izločijo to Oklahomo, potem zmorejo vse.