34. rally Saturnus 2011

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Zasledu sm na panojih da bo rally start in cilj v stozicah, vmes 14. Maja pa dirke v okolici Ljubljane, pa me zanima kje v okolici Ljubljane je to, kje naj bi se dalo najvec videti, tolk da ni treba glih do zasavja rint?

Kaksna je cena kart?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Na objavo cakamo ja, sam me zanima iz izkusenj gledalcev kje se najbolj splaca stati v okolici ljubljane, da cim vec vidis ali pa da je cimbolj atraktivno. Kaksen ovink al pa kej.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Karta za Šiško je bila lansko leto 5€. Ostala dva dneva sta seveda brezplačna.

Predlagam ti, da se raje zapelješ v soboto v Zasavje. Zato ker veliko posadk na temu rally-ju ne vzdrži do nedelje.
Pa vedno je najbolj atraktivnih ravno prvih nekaj HP-jev.

Mi smo hodili več let na Klek nad Trbovljami. Je blizu in greš lahko tudi peš iz mesta. Pa še gostilna je gor.
zmaga.gif


Letos pa vrjetno gremo na HP3.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
V naših krajih(nedelja) bo malo spremembe, ker se je plaz vsul tako da bo cilj Podlipoglav ne Žagarski vrh.
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Vodnik za gledalce po reliju Saturnus bomo objavili v Petek, 6. maja 2011!
?

Gledam za petek v stozicah malo kje to poteka pa zgleda kot da poteka na poljih zadaj za stadionom, to je nek mali 4kilometrski del. To se da vrjetno ogledat zastonj, pac v neki blizini, al kuga?

Za ostalo je pa receno da ce si iz Lj da je najbolje it na Jance? Se o ceni karte ze kaj ve, cena karte je na dan vrjetno?

 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Kolikor vem, bo vstopnina samo na HP1 Stožice in sicer 5 EUR, za otroke pa đabe.
Jaz hodim ob nedeljah na prvi ovinek HP Janče, pa ni bilo še nikoli vstopnine.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Se že kaj ve kakšne so cene vstopnic?
Če bo normalna cena bi šel pogledat v Trbovlje oz. na Klek.
Preberi si moj post par odgovorov višje.
grin1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Kako je kaj na HP Hrastnik na tistih ovinkih pred ciljem? Verjetno huda gužva? Oz. kam se res splača it v soboto, da je atraktivno in da se da kakšno dobro fotko naredit?
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.699
62
48
Včeraj je blo na SS SUPER! Edini minus proti speedway progi je da ne vidiš vsega na enkrat. Je pa fino ker se zadeva bistveno hitreje odvija. Na rondoju se je pri imprezah/evotih vidlo da se z ogretimi gumami ne da več driftat, Longhi pa ni imel teh problemov.
smile-1.gif