Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.043
4.049
113

So ze spremenili naslov clanka iz 'Vaccinated people now make up a mojority of covid deaths' v 'Covid is no longer a pandemic of vaccinated'. Originalni naslov clanka je se viden v samem URLju.

Ne vem, kako ljudje se vedno padajo na to propagando masinerijo, pa jo vidijo pred lastnimi ocmi in jo se vedno celo zagovarjajo.
Verjetno je tezko priznati, da si bil nategnjen po dolgem in pocez in da si svoje telo doniral medicinskemu eksperimentu in farma industriji v testiranje. In to celo zastonj, med tem ko si se delal norca iz tistih, ki so dejansko imeli vkljucene mozgane in zraven se navijal, da se jih se bolj privije.

17775e2023f2a93de48e9af79d20eaa2.jpg
 
Nazadnje urejeno:
  • Wow
Reactions: javr

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.043
4.049
113

Back in August 2022, The Expose published an exclusive in-depth investigation into five months’ worth of official UK Government released by the UK Health Security Agency that confirmed each Covid-19 “booster” dose provides a very short-lived temporary boost to the immune systems of the vaccinated population before decimating their immune systems much more rapidly than had already been seen in people who had received two doses of the Covid-19 vaccine.

In short, we discovered that official UK Government data strongly suggests that the Covid-19 vaccinated population are developing some new form of Covid-19 vaccine-induced acquired immunodeficiency syndrome.

image-78.png
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.256
3.403
113
Ne vem, kako ljudje se vedno padajo na to propagando masinerijo, pa jo vidijo pred lastnimi ocmi in jo se vedno celo zagovarjajo.
Verjetno je tezko priznati, da si bil nategnjen po dolgem in pocez in da si svoje telo doniral medicinskemu eksperimentu in farma industriji v testiranje. In to celo zastonj, med tem ko si se delal norca iz tistih, ki so dejansko imeli vkljucene mozgane in zraven se navijal, da se jih se bolj privije.
Zato, ker se odcepiti ne da in je v tem spoznanju nategnjenosti lažje še naprej verjet v izjemno korist tega "cepiva" in celo govorit, da bi še enkrat, tako kot nekateri tu na Alterju.
Še lazje je pa probat pozabit in govorit, da smo že praktično v letu 2023 in da korona je pase in da kdo se sploh še s tem ukvarja.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: javr in jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113
5


Tudi ostale osebe, pri katerih je že minilo vsaj 3 mesece od zadnjega cepljenja ali prebolelega covida-19, lahko prejmejo sezonski poživitveni odmerek.


Drugi poživitveni odmerek (4. odmerek oziroma 5. odmerek za imunsko oslabljene) je priporočljiv za osebe z večjim tveganjem za težji potek covida-19: posebej ranljive kronične bolnike, oskrbovance DSO/SVZ in vse osebe stare 60 let in več. Z drugim poživitvenim odmerkom se lahko cepijo tudi druge osebe stare 18 let in več, če tako želijo. Cepljenje z drugim poživitvenim odmerkom se opravi vsaj 3 mesece po prvem poživitvenem odmerku.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.426
3.503
113


Zanimivo razmišljanje..
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.043
4.049
113


Zanimivo razmišljanje..

Tezko je drzavam regulirat farmacevtsko industrijo, ce je regulator v vecini financiran od te iste farmacije, hkrati pa ljudje, ki delajo pri teh regulatorjih in jih 'nadzorujejo', se po koncanem delu pri regulatorju zaposlijo na bogato placano delovno mesto pri tem istem podjetju.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.256
3.403
113
Zgodba o uspehu se nadaljuje. :bonk:
Taki obremenjujejo zdravstveni sistem in bi bilo prav, da se uvede participacija za njih, ali kako ste že govorili?
IMG_20221130_143947.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.410
9.881
113
kod Džej-Zija
Ko nabijaček lepi tvite s smrtjo otroka, v katerem namiguje na smrt zaradi cepiva, mu demanti večih časopisov ni dovolj. Ampak za potrditev svoje agende je pa dovolj dober vir blog. Resno?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.256
3.403
113
Tebi je vir Žurnal.
A lahko točno z viri pokažeš, kaj je tu neresnice. Aja ne boš, ker se ti ne da s tem ukvarjat. Sem pozabil s kom se menim.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.410
9.881
113
kod Džej-Zija
Kaj točno pa ni držalo glede smrti tistega fanta, da si bil ves pameten? Mimogrede, ista novica se je z zamikom pojavila tudi pri nas. In ne boš verjel, tudi pri nas so trdili, da je umrl zaradi zavrnjene pomoči v bolnišnici. Ampak ti še kar bedaka špilaj.