Dončič - NBA

Ador

Majstr
7. avg 2019
676
354
63
Miškec, zaradi njega je pol Amerike prvič za Slovenijo slišalo. Ti pa dlje kot do črne kronike v lokalnem časopisu ne prilezeš.
Zdaj bo pa za Luko slišala vsaj še ena četrtina Američanov. Tekma za infarkt. Naj traja še naprej ta zmagovalni niz Dallasa. Luka odigral 45 minut! Pa za piko na "i" dosegel še TD.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

guardy

Guru
3. avg 2007
8.421
987
113
Obišči stran
Ko sem zaradi Tonija Bratca skorajda odšel spat, se je vseeno izplačalo počakat :)

Kako odkrito favorizirano sojenje ne sodi nikamor... EPSN med tekmo že predvajala reklam za 7-mo tekmo, Luka bil na pragu druge BV tehnične, ....

Kapo dol, zmagat proti 8-im igralcem ni lahko, a se je HB na koncu izšlo...
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
709
705
93
Tekma živcev. Jones JR, Lively vrhunsko.
In ko na koncu komentator razlaga o procentu zadetih prostih metov PJ .... je kr glava začela boleti... ampak je hvala bogu zadel.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.863
660
113
Zdajle gledam tekmo Pertizan:Crvena zvezda. Če bi tko sodil NBA tekmo, majo obe ekipi v Q1 eno peterko s 6 fauli na klopi. :valjamse:

Ps: New York se bo pa tud namatru, če bo hotu v konferenčni finale. Indiani gre zankrat vse not.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.048
3.774
113
Ljubljana
hmpg.net
Indiana igra izredno hitro - v hrbet - kar pomeni,
- če se ustaviš pri sodniku je kontra +1
- če se pobiraš pod košem je kontra +1
- če se motoviliš v obrambo je kontra +1
Če tega ne počneš, potem lahko igraš normalno obrambo, kjer so pa tudi precej neugodni.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.373
2.457
113
še v SLO - ampak komaj
V glavnem sta Dallas in Indiana veliko presenečenje letošnjega play offa. To bi moralo biti tudi finale PO pa bi Luka prišel do prstana! Malo za šalo malo zares. :cheer:

Niti eden od teh dveh ni veliko presenčenje.
Večje presenečenje je, da Denver ni našel recepta proti Indiani - ozr. ko je že kazalo, da je, da je uspela Indiana se dodatno prilagoditi.

Pa preden kdo da pristransko - Dallas je imel veeeliko sreče včeraj. Če bi šlo v 7dmo tekmo, bi bilo spet 50:50 - pač kdo bi tisti dan imel bolj razpoložene igralce ali pač kanček sreče več.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.863
660
113
Misliš Minnesoti. Indiana je igrala z New Yorkom. Zdaj na zahodu je dosti ekip, ki so močne in je težje predviditi razplet. Mislim pa, da bi bil Denver bol po godu Dallasu. Ampak bomo videli.
Na vzhodu bo pa zanimivo videti kaj lahko Indiana naredi proti Bostonu.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
709
705
93
Niti eden od teh dveh ni veliko presenčenje.
Večje presenečenje je, da Denver ni našel recepta proti Indiani - ozr. ko je že kazalo, da je, da je uspela Indiana se dodatno prilagoditi.

Pa preden kdo da pristransko - Dallas je imel veeeliko sreče včeraj. Če bi šlo v 7dmo tekmo, bi bilo spet 50:50 - pač kdo bi tisti dan imel bolj razpoložene igralce ali pač kanček sreče več.
Denver je igral proti Minnesoti, Indiana pa proti NY.
V konferenčnega finalu na zahodu bo tako par Dallas: Minnesota in na vzhodu Boston : Indiana.

Res je, da je Minnesota letos 2x premagala Dallas, je pa končnica nekaj posebnega. Bo pa dallas moral igrati boljše, če hoče priti v finale.

Boston bi lažje prišel v finale preko NY, ampak je še vedno prvi favorit za naslov.
Bomo pa kmalu videli, koliko so naša predvidevanja točna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

delter333

Guru
21. maj 2010
1.696
1.427
113
Notranjska
Denver je igral proti Minnesoti, Indiana pa proti NY.
V konferenčnega finalu na zahodu bo tako par Dallas: Minnesota in na vzhodu Boston : Indiana.

Res je, da je Minnesota letos 2x premagala Dallas, je pa končnica nekaj posebnega. Bo pa dallas moral igrati boljše, če hoče priti v finale.

Boston bi lažje prišel v finale preko NY, ampak je še vedno prvi favorit za naslov.
Bomo pa kmalu videli, koliko so naša predvidevanja točna.
Nekje sem zasledil da so igrali štirikrat, no mogoče je bilo mišljeno še predsezona.
Rezultat pa je 3:1 za Minnesoto. Jasno pa Dallas z povsem drugačno ekipo in konceptom igre.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.344
959
113
Titograd
Minnesoti je uspelo zaradi daljše klopi proti Denverju, Jokić je zadnjo tekmo dihal na škrge. Zmago proti wolvesom je Dallas dosegel že z prenovljeno ekipo, 1 poraz tudi, ampak takrat niti Dončič niti Irving nista igrala.

Če bi se lahko proti njim vrnil Kleber, kot se govori, ima tudi Dallas močno rotacijo na vseh pozicijah in zna biti precej izenačeno. Minnesota je bolj trd oreh kot mlada in še neizkušena Oklahoma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.297
3.693
113
davorinm.wordpress.com
Jaz pa mislim, da bodo stisnili Edvardsa in bo popustil pritiskom in pricakovanjem, ki so jih vsi napumpali. Vrhunsko bi bilo ce bi uspeli znagati prvo tekmo ali vsaj drugo, da bo pritisk na Minesoti
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

Ador

Majstr
7. avg 2019
676
354
63
Lahko rečemo da je Indiana zapravila zmago v zadnjih sekundah rednega dela finala na prvi tekmi vzhoda. Podaljški se igrajo......