Koliko ljubosumja...

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.287
3.690
113
davorinm.wordpress.com
...je dovoljeno, da ne gre vse skupaj čez mejo
uf-1.gif
?


Kaj ja...kaj ne? Po izkušnjah ni vredu če nisi, niti če si ljubosumen.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Tukaj je meja zelo tanka.
Posebej, če je oseba še malce bolj posesivna in je nagnjena k lubusumju zna priti kaj hitro do konflikta. Sicer sam pravim, da se da z pogovorom marsikaj rešiti, če seveda je sogovornik se pripravljen sploh pogovarjati.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
tako kot je logistik rekel, tanka meja, čist vprašanje koliko si partnerja dopustita glede meje.

in ja ljubosumnost in posesivnost sta huda stvar, če se le da, more it skoz pogovor, pa men je recimo fajn (ja sama sm bla včasih zelo zelo posesivna, pa tudi ljubosumnosti se ne morem izognit) da mi partner vnaprej pove kako in kaj, recmo nekak, da me opozori, to pa to je tko. nekako me s tem opozori, da naj bom na določene stvari pripravljena, še najlepše bi pa blo, da mi zravn pove, da to NIČ ne bo vplivalo na vezo.
jst k sm v vezi, se najbolj bojim, da bi človek izgubila, da bi srečal boljšo od mene
uf-1.gif

sam se popravljam, spreminjam mišljenje
cheer.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
se strinjam,

sem pred časom eno preko neta sam neki vprašal, pa je njen tip znoro in me hotel benat, ker je pač imel moč.
stupid-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Kje je meja, nebos nkol vedu. Raje se vsedita, pogovorta, bodi odkrit, kaj te tezi, kaj te moti, pol pa pusti, da se odvije samo od sebe.

Bolj, ko bos tezil, bolj bo narobo. Vedt pa mors, da, če si ti res njej vsec, te nebo prevarala....


Kaj ne? Ne tezi, ce bo sla kdaj z kolegom na drinko (ce ti prej pove, da nista nkol v lajfu nc imela, ker preprosto nista za skupaj...),
pa naredu uzaljeno faco, ce rece, da gre z bivsim na drinko al pa z kolegicami v diskaca.... Vsi vemo, kam pelje diskac + malo alkota....

Predvsem je pa vazno, da si zaupata, pa da se imata rada...
Let the power be with you...
wink-1.gif


LP, Ovca
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:

To mam najrajš
grin1.gif
Sej vse njene prijateljice pravijo da sem malce moten, ampak sej ne zanikam, lol




hysterical-1.gif
zakon



no, si vsaj unikat
cheer.gif






boljše malo izstopat iz povprečja kakor pa iz drvečega avta
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
mmm... make up sex je zakon...
aplauz.gif

Drgač pa, vsak ma vsaj ljubosumje v seb in ga tut na različne načine kažemo, izražamo...
Sm mela enga k je bil bolano lubosumn, posesivn... ajojjj... sam stran od takih kr se ne konča dobr...
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
>>>k je bil bolano lubosumn, posesivn... ajojjj... sam stran od takih kr se ne konča dobr...


Na začetku veze ne veš, da je takšen mu ne piše na čelu, da je bolano ljubusumen.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ja sej vem... pr men tut ni tega kazal na začetku... pretkano je to spelal... da sm se zacopala v njega... in ga pol še marsikej poslušala... pol je pa dilema... ga maš tok rad da ostaneš z njim? je vredno? ...
Ljubosumje v preveliki meri ni blo nikol dobro... hihi, je pa fajn vidt un mejhn kanček ljubosumja...
evil.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Še lepše je če ti narediš deklico ljubosumno
evil.gif


Nos do pakistana.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
sigurno obvladaš to,a? ... no pa povej, kaj dosežeš s tem? (ni v negativnem prizvoku zvenelo vprašanje... - sm pisala to z nasmeškom na obrazu)
cool-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Ti moraš uporabiti taktiko, ko se ti ne da z njo ukvarjat in malo podrezaš pa imaš mir.
Se obrneš prestopiš dolg nos in greš lahko v miru spat brez, da bi se mogel dolgo v noč pogovarjat ,ko se ti res ne da
cheer.gif