SOS emergency Audi

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.007
113
145 km SZ od Opatije
A kdo pozna tole? Kako se rešit tega?

SOS.PNG
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.662
1.266
113
Na bmw crkne baterija tega sistema ali pa cela enota. Morda je tezava samo v simki ali narocnini....poglej na kak audi forum
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.007
113
145 km SZ od Opatije
Na bmw crkne baterija tega sistema ali pa cela enota. Morda je tezava samo v simki ali narocnini....poglej na kak audi forum
Saj tam sem začel gledat, pa je toliko mnenj, da ne vem, kaj je prav in kaj ne ... vem, na koncu bom moral na servis, ampak sem mislil, da je že kdo imel izkušnje s tem.
Imata pa to težavo tudi VW in Škoda (cela grupa torej)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Pri mojem prejšnjem bavarcu (G31), je bila to pogosta zadeva, jaz je na srečo nisem imel ampak po cca. 2-3 letih crkne baterija za emergency call ampak ti stalno javlja napako na zaslonu zarad tega. Seveda pa so ''strokovnjaki'' baterijo skril pod streho v sharkyja in je bilo potrebno sneti celotno strešno oblogo, da se je prišlo do tega. Pri BMW Molk mi je povedal, da so na prejšnjem to baterijo dali v prtljažnik in se je zamenjala brez težav, potem pa so si verjetno rekli, zakaj ne bi bolj zakomplicirali, tako da lahko servis za menjavo ene baterije zacola 300€ :bonk:
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.662
1.266
113
To je še dobro. Zadnje čase šarkiji puščajo in ti skuri celo enoto. Mislim da je 4jurje nova. Je pa razlog za pozicioniranje enote direkt pod anteno ravno v zagotavljanju cim manjse izpostavljenosti enote v primeru trka
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness