Tesla Cybertruck

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
927
949
93
Temu modelu je zmanjkalo normalnih zanimivih tem. In je postal že negledljiv s tem svojim EV senzacionalizmom.

CT bo pa itak našel svoj user base. Itak ni to avto namenjen za main stream. Tudi Roadster ni bil, pa je postavil Teslo na radar avtomobilskega sveta.
Avto je pač odlična reklama za Teslo. Piše se, debatira se, pljuva se, hejta se. Vsaka reklama, je dobra reklama.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Pozabi tega tipa. Si spregledal link na Reuters?
Pustimo dejstvo, da pač Musk spet obljublja nekaj, kar bo verjetno trajalo, da se uredi (velikoserijska proizvodnja).
Musk je spet dal na cesto vozilo, za katero ne vedo, katere celice so ok in katere ne. Torej so lastniki poizkusni zajčki, vključno z vsemi morebitnimi nedolžnimi mimoidočimi. Bomo videli, kaj se bo zgodilo, ko bo par bakel na cesti.
 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
927
949
93
Reuters ni ravno Elonov prijatelj.

Tesla je pa edini proizvajalec električnih vozil, ki v garanciji za baterijo in pogon, krije tudi požar na bateriji in škodo, ki je posledica tega. Tudi če je le ta posledica prometne nesreče, ki jo je zakrivil voznik Tesle.
 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
927
949
93
Evo, sem šel prav iskat.
Malo se popravljam, krije samo škodo na vozilu, po drugi strani pa ni omejeno na prometno nesrečo.

tesla_garancija_požar.png
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Reuters ni ravno Elonov prijatelj.

Tesla je pa edini proizvajalec električnih vozil, ki v garanciji za baterijo in pogon, krije tudi požar na bateriji in škodo, ki je posledica tega. Tudi če je le ta posledica prometne nesreče, ki jo je zakrivil voznik Tesle.
Še enkrat: Musk/Tesla ZAVESTNO spravljajo na javno cesto vozila z baterijami, za katere vedo, da niso preverjene in se lahko v roku nekaj mesecev izkažejo napake na njih. Briga mene za garancijo, če bom zgorel ali se zastrupil zaradi požara.
Očitno nekateri ne premorete več niti kanca distance od Tesle in se vam to zdi normalno ali kako?
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in NekdoK

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Reuters ni ravno Elonov prijatelj.

Tesla je pa edini proizvajalec električnih vozil, ki v garanciji za baterijo in pogon, krije tudi požar na bateriji in škodo, ki je posledica tega. Tudi če je le ta posledica prometne nesreče, ki jo je zakrivil voznik Tesle.

A more nekdo biti tvoj prijatelj, da napise resnico ali upravičeno kritiko. Ne razumem tega razmišljanja, da ce nekdo nekoga nemara, potem je avtomatično izvzet iz kredibilnega kroga.
 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
927
949
93
Glej, glej, Tesla hejterji se grupno pofočkajo in trolajo naprej vsako neumnost iz internetov.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Si sposoben za to trditvijo odgovorno stat z vsem svojim osebnim premoženjem?
Zakaj že bi to moral jaz narediti? Zgoraj imaš link od Reutersa.
Sem pa prepričan, da če ne bi bilo kaj resnice v tem (ali celo vse), bi že Musk twital na polno in bi bila že tožba proti Reutersu na sodišču. Ali se motim?
Je pa res zanimivo, kako nekateri namesto, da bi komentirali vsebino (neustrezne baterijske celice) najprej napadete tistega YT, ki kao nič ne zna in je Tesla hejter (pred tem je bil link na Reuters), potem gremo na CT ni namenjen vsem (ni bila tema), nato je Reuters Tesla hejter, potem se gre na moje premoženje, itd.
Res konstruktiven dialog. :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in NekdoK

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Zakaj že bi to moral jaz narediti? Zgoraj imaš link od Reutersa.
Sem pa prepričan, da če ne bi bilo kaj resnice v tem (ali celo vse), bi že Musk twital na polno in bi bila že tožba proti Reutersu na sodišču. Ali se motim?
Je pa res zanimivo, kako nekateri namesto, da bi komentirali vsebino (neustrezne baterijske celice) najprej napadete tistega YT, ki kao nič ne zna in je Tesla hejter (pred tem je bil link na Reuters), potem gremo na CT ni namenjen vsem (ni bila tema), nato je Reuters Tesla hejter, potem se gre na moje premoženje, itd.
Res konstruktiven dialog. :valjamse:
Ker ne morem dopolnit. Jaz samo upam, da bo kakšna inštitucija usekala Teslo do konca, ker žal očitno kupci niso sposobni razumeti posledic tega. Tesla je že degradirala celotno avtomobilsko industrijo, upam da se bo to enkrat končalo.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.851
627
113
EU
Jp, od potrošnikov zahtevajo nenormalno stopnjo odgovornosti, Tesli je pa vse odpuščeno, ker je Musk tko fejst poba :rolleyes:
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.475
365
83
Alfa generacije nobenega izdelka se ne kupuje, če res ni nujno! Če je pač problem na novi generaciji baterij ga bodo požrli alfa testerji in firma. Big dial!
 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
927
949
93
Tukaj ne veš kdo je bolj fsekan.
Tam imajo spletno platformo Turo, kjer folk daje avte v najem.

In vse je super, dokler ne dobijo nazaj avto cel razsut in ferdirban. In potem jih še zavarovalnica odkarta, ker ugotovi, da so avto dajali v najem, niso pa plačevali 4x višje premije za avte, ki se dajejo v najem. In potem je plus ratal minus.
Turo pa itak vedno vzame procente in je v plusu.