Covid-19 Vizionarske napovedi naših strokovnjakov

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.893
3.926
113
Problem je ker "lažno negativen" lahko "legalno" širi virus v sklopu veljavnega PCT pogoja.

Skratka potrjevanje okužb s HAT ni nič naroobe, še celo boljše se obnaša zaradi nižje občutljivosti. S stališča PCT pogoja pa je premik iz PCR na HAT pač slabša opcija oz. več se jih potencialno izogne filtru, ki naj bi ga PCT zagotavljal in je osnova zaradi česar sploh obstaja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Hm, zakaj se je pa potem pozitivni test sploh potrjeval s PCR, če je skoraj fix okužba? :sprasujemse:
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Včeraj doma HAT iz nosa negativen iz ust pozitiven.
Danes PCR vzet iz ust in nosu.
Bomo videli jutri
Testi za samotestiranje naj bi bili namenjeni samo za jemanje iz nosu, ne pa iz grla.
Probaj še s tem testom, katerega bris vzameš med prsti na nogah: :evil:;):p:nazdravje:
1643816155431.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

matej_

Guru
25. okt 2007
2.049
597
113
ni res.
odvisno ker test ima doma.

maš tudi take teste, ki lahko vzameš iz grla. vivadiag pro
so jih pa delili tudi za šolske otroke.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.265
5.608
113
Maske 3
25.05.2020, Jelko Kacin: "Ne mislite, da je stroka odločila o tem, da bomo nosili maske. Ne, stroka je o tem samo razpravljala. Nekoč vam bom razkril, kdo je bil tisti, ki se je odločil za maske pri nas."
Vir: Novinarska konferenca 25.05.2020 o tem, da o zdravstvenih stvareh ne odloča stroka!

---

30.09.2020
Osnovnošolci in dijaki v razredih kmalu brez mask
Učenci in dijaki bodo maske še vedno morali nositi ob stiku z osebami, ki niso iz njihovega razreda.


Maske obvezne tudi za cepljene in prebolele
2. 11. 2021
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.265
5.608
113
Butale na TV
Dr. Maja Remškar: Maske varujejo pred okužbo ne glede na različico

->

Velik izbruh okužb imajo tudi v občini Cankova, zato so zaprli osnovno šolo in prešli na šolanje na daljavo. Manjka namreč več kot polovica učencev, podobno je v vrtcu, v katerem sta tudi od osmih zdravi le dve vzgojiteljici.
Zanimivo okužba se ugotavlja z positivnostjo HATG.
Čeprav otroci nosijo ves čas pouka maske.
Zakaj?Kje znanstveni temelj?

Našel sem razlago na rtvslo podcastu.

Sem poslušal Dr.Majo Remškar .
Očitno gospa doktorica malce zaostaja za znanostjo glede uporabe mask.Starši pač brskamo po študijah da vidimo kaj je res dobro za otroka.

Obstaja namreč več kot 160 študij ki dokazujejo da je nošnja mask totalni absurd.

Ne le absurd ampak celo škodljive so.

Zato menim ,da bi morala doktorica pravno odgovarjati ker v javnosti trosi servirane nebuloze nekega lobija.Zakaj?Za zdravje ge.Izgovorila se bo na očitek kasneje da se pač znanost in znanje spreminja ne ni res....nekatere študije o maskah so narejene pred pandemijo.Nekatere med .

Gospa dr.ima tukaj študije in naj jih preveri.Vse so uradne.

Vir:
brownstone.org/articles/more-than-150-comparative-studies-and-articles-on-mask-ineffectiveness-and-harms/

thenationalpulse.com/2022/01/20/mask-mandates-causing-speech-delays/
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.265
5.608
113
Krek pojasni vzrok za nizko precepljenost
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.265
5.608
113
Nuška Čakš Jager z NIJZ-ja je v petek dejala, da tudi matematični modeli kažejo na to, da se bližamo boljšemu scenariju. "A vendar ves čas poudarjamo, da je v vse to, kar se predvideva, težko vkalkulirati delovanje virusa. Nihče ne ve, kaj bo virus naredil, kako bo naredil in kdaj bo to naredil," je opozorila. In dodala: "Te epidemije še ni popolnoma konec."


Stroka:
Res je,nihče ne ve.Nikoli niti niste vedeli. A ste nam vseeno vsilili zapiranje v občine,policijsko uro,Pct,otrokom obvezno testiranje in ob negativnem rezultatu ves pouk maske,poiskušate nam vsilit obvezno cepljenje z poizkusnim cepivom kateri niti približno ne deluje kot nam že eno leto trdite,grozite z izobčenjem necepljenih,omejitve,..
A za vse vaše napačne trditve nihče nič ne odgovarja,od nas pa zahtevate naj bomo odgovorni. Bodite enkrat za spremembo vi odgovorni in vsi po vrsti podajte odstope.
Ker ne veste.




Edino, kar se ve, je da maske, množično testiranje, karantene, digitalna potrdila ustavljajo širjenje virusa.
:norec:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.265
5.608
113
Če bi kliknil na link in prebral, nebi spraševal.
Fauci, CDC Walenski, Biden, Who...
 
Nazadnje urejeno: