Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.668
3.933
113
Zakaj moab? Nukico valjda, pa bi bil večni mir. :bonk:
bojujejo se z konvencionalnim orožjem. Nukice pa so domena kmerov, ki grozijo.
Še enkrat kozjejebci razumejo le eno in Izrael ima odgovor.

Sami začnejo potem krulijo. Zato pri njih edino zaleže šeriat in čopanje udov. Stoka druzga resnično ne razume.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113
Teorije zarot pa to (zamenjava za belce)

Joe Biden on Nonstop Immigration and White Minority in America (2015)

In sedaj počne ravno to.
Samo v letu 2023 jih je v državo spustil tri milijone, verjetno rekord.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Kaj imajo to v Teksasu? Ne razumem ravno zakaj se gre.
Nekaj z mejo? Nacionalna garda vpoklicana, da jo straži.
Do petka imajo čas, da spokajo drugače...
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.047
5.258
113
Ilegalci, tihotapci.

Levaki pač furajo refugis welcome politiko, med tem ko je teksas republikanska država in jih ne hebejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ateis

dask

Fizikalc
21. sep 2023
230
226
43
Kaj imajo to v Teksasu? Ne razumem ravno zakaj se gre.
Nekaj z mejo? Nacionalna garda vpoklicana, da jo straži.
Do petka imajo čas, da spokajo drugače...
Vlada poskuša odpirat mejo, Teksas pa dela ograje. Samo to je. Wilkommen politika na silo odstranjuje bodečo žico s pomočjo zvezne policije, državna mejna policija (Teksas) pa jo postavlja nazaj in blokira dostop. Jaz sem na strani Teksasa, res pa mi ni jasno, kaj po celem zahodu poskušajo doseč s tem levaki. Razen že znanih "teorij zarote", ki to očitno niso več....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Vlada poskuša odpirat mejo, Teksas pa dela ograje. Samo to je. Wilkommen politika na silo odstranjuje bodečo žico s pomočjo zvezne policije, državna mejna policija (Teksas) pa jo postavlja nazaj in blokira dostop. Jaz sem na strani Teksasa, res pa mi ni jasno, kaj po celem zahodu poskušajo doseč s tem levaki. Razen že znanih "teorij zarote", ki to očitno niso več....
Gospodarstvo Texasa bi brez ilegalnih migrantov propadlo. Milijoni za bedno plačo in brez pravic garajo na poljih.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Ateis in kajpace

dask

Fizikalc
21. sep 2023
230
226
43
Gospodarstvo Texasa bi brez ilegalnih migrantov propadlo. Milijoni za bedno plačo in brez pravic garajo na poljih.
Verjetno res, ampak sem prepričan, da jih imajo že več kot dovolj - v zadnji dveh letih jih je prišlo menda skoraj 10 miljonov.... Samo zvezna vlada bi jih očitno toliko imela še povsod drugje, ne samo v Texasu in na Floridi. Vse pa gre čez te države, ki imajo s tem seveda obilo težav (finančno in varnostno).
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113