Okolju prijazni avtomobili

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:

SIcer pa kar zamujaš slab teden, ko so novice prišle ven. Popuščaš s trosenjem neumnosti.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.522
5.522
113
Ah, ta slovenska trma... Bo treba se malo subvencije dvignit in zdaj bodo se popnilnice subvencionirali... Odlicno :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.619
113
Aja na ministrstvu vedo zakaj?

"Eden je na strani industrije, ki s proizvodnjo ne sledi velikemu povpraševanju, kar se kaže v dolgih dobavnih rokih."

Epsko. Ti bedaki še vedno živijo v peak ev pravljicah v 2022
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.593
6.601
113
Saj pise…ni problem industrija ampak ker smo revezi in so cene previsoke. Se vidi jamra je tu, problem je samo cena in nic drugega.
 
27. jan 2022
4.864
1.777
113
Gledam že dva meseca eno črno Teslo iz Bele krajine, solidni km, vsa oprema in dobra cena pa se ne proda.

V D pa gre v roku 14 dni vse kar pride gor na mobile - pač po mojih parametrih.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.879
3.399
113
40
Lj
In a še nekaj, kar bo tudi kmalu prišlo v Evropo, pod pritiski ZDA:

"Biden administration plans to raise tariffs on electric vehicles from China
The tariff rate on Chinese EVs is set to jump from 25% to about 100%, sources said, adding that batteries and solar panels from China would also be affected."

 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
927
949
93
In a še nekaj, kar bo tudi kmalu prišlo v Evropo, pod pritiski ZDA:

"Biden administration plans to raise tariffs on electric vehicles from China
The tariff rate on Chinese EVs is set to jump from 25% to about 100%, sources said, adding that batteries and solar panels from China would also be affected."

Kitajci bodo pa udarili enako na nemško avtomobilsko premijo in ameriške kmetijske izdelke. Potem bomo pa ugotavljali, koga bo bolj bolelo.
Da ne omenjam, da bodo Kitajci preplavili preostanek sveta. In tam bo izvoz iz EU in ZDA pač konkretno padel.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.074
1.473
113
39
Čez par mesecev bo dilema edino ali Tesla 3 ali ID7 :cool:
ID7 me je presenetil s porabo, pri moji vsakodnevi uporabi bi prevozil več kot 400 km z enim polnjenjem. Prostora koliko hočeš. Najbolj udobna voznja od vseh avtov, ki sem jih peljal v življenju (sedeži, brez hrupa, podvozje).
Android avto mi na splošno ne lezi najbolj zaradi filanja telefona, integrirana navigacija pa ni tako realna kot google (ali pa česa ne znam nastaviti?)

Je pa za po ovinkih velika tezka kravica...
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan